چرا پرونیکس؟
لطفا قبل از هر گونه تصمیمی متن زیر را بخوانید!
گروه پرونیکس متشکل از افراد توانمند در زمینه مهندسی الکترونیک و کارشناسان صدا و تصویر می باشد که به راحتی هر محصولی از فیلترینگ آنها عبور نخواهد کرد و این مهندسین نسبت به برند پرونیکس و اعتبار آن در بین کاربران حساسیت خاصی قائل هستند.

سیستم دی وی دی تصویری خودرو مبتنی بر دو بخش سخت افزار و نرم افزار می باشد ابتدا به بررسی سخت افزار سیستم می پردازیم:
- سخت افزار دی وی دی تصویری پرونیکس از با کیفیت ترین و مطلوب ترین قطعات توسط تیم فنی و متخصص این مجموعه که از مهندسین و افراد تحصیلکرده در زمینه الکترونیک می باشند مورد تایید قرارگرفته و علاوه بر این همسان نمودن این قطعات بدون هیچگونه تداخلی توسط کارشناسان ما صورت گرفته که بدون هیچگونه نقصی در اختیار مشتری قرار بگیرد.

- نرم افزار دی وی دی تصویری پرونیکس بصورتی نگارش شده که علاوه براینکه  تمامی امکانات مورد نیاز تصویری و صوتی شما را برآورده می نماید کاربر را به سادگی به تمامی منوها هدایت می کند و همچنین دارای سرعت بالایی جهت راحتی کاربر می باشد و مطمئنا شما از کارکردن با آن احساس رضایت خواهید داشت.

یکی دیگر از مواردی که دی وی دی تصویری پرونیکس را از دیگر محصولات متمایز میکند گارانتی تعویض قطعات و خدمات پس از فروش این محصول می باشد، کارشناسان فنی پرونیکس با کمال احترام آماده ارئه خدمات به مشتریان گرامی می باشند.

چنانچه به دنبال دی وی دی تصویری هستید، که همواره نیاز شما را برطرف نماید و از آن لذت ببرید ما بدون تردید دی وی دی تصویری پرونیکس را به شما پیشنهاد خواهیم کرد.

پرونیکس (ضبط ماشین - دی وی دی فابریک) حاصل یک تفکر تحول گرا و زیبای محور است که از سال 1380 با هدف ارتقا و بالا بردن توان کیفیت در زمینه دی وی دی فابریک خودرو تاسیس گردید.پرونیکس با خلق ایده های نو آورانه در تولید و تامین لوازم صوتی و تصویری (دی وی دی فابریک) اتومبیل به کمک متخصصان داخلی و خارجی همواره توانسته به تعهدات خود در محور مشتری مداری عمل کند و تجربه ای شیرین برای هر مشتری به ارمغان آورد.پرونیکس مفتخر به اخذ برترین برند (غرفه نمونه) در چهار دوره ی نمایشگاه های بین المللی خودر و قطعات جانبی شهرهای تهران، مشهد، تبریز و قزوین گردیده است.ارائه دی وی دی فابریک با 24 ماه گارانتی.
خدمات گارانتی و خدمات پس از فروش این شرکت در هر نقطه از ایران قابل اجرا بوده و این خدمات در سطح کشور رایگان می باشد .